درباره ما

شرکت آژند فناور هیواد در سال 1400 به عنوان یکی از واحدهای فناور در محل پارک علم و فناوری خراسان واقع در دهکده فناوری و نوآوری کشاورزی و صنایع غذایی خراسان رضوی فعالیت خود را به طور رسمی آغاز کرده است.

این شرکت  در تاریخ 1401/12/02 بر اساس ارزیابی های انجام شده موفق به اخذ مجوز شرکت فناور از پارک علم و فناوری خراسان گردیده است. (جهت مشاهده مجوز روی این لینک کلیک کنید)

زمینه فعالیت شرکت، طراحی و ساخت انواع خشک‌کن و سیستم‌های انتقال پنوماتیک غلات و مواد گرانوله می‌باشد.

دستگاه انتقال پنوماتیک غلات (مکنده غلات) در ظرفیت های مختلف از محصولات شرکت می باشد که برای انتقال گندم، جو، شالی، ذرت و مواد گرانوله از انبار، کامیون، کشتی، قطار و … می توان از آن استفاده کرد.

از دیگر محصولات شرکت می توان به نسل جدید خشک کن اتومات زعفران با رویکرد صرفه جویی در مصرف انرژی و کاهش صدا اشاره کرد که طراحی و تولید آن زیر نظر آقای دکتر حسین چاجی مدیرعامل شرکت آژند فناور هیواد انجام شده است و اخذ گواهی ثبت اختراع توسط ایشان، سند برتری این محصول بر خشک کن های زعفران موجود در بازار می باشد. همچنین این خشک کن زعفران موفق به اخذ تائیدیه آزمون موسسه تحقیقات فنی و مهندسی کشاورزی از وزارت جهاد کشاورزی شده است.

شرکت آژند فناور هیواد همچنین در زمینه طراحی و تولید انواع خشک کن از جمله خشک کن خورشیدی (Solar Dryer)، خشک کن دوار(Rotary Dryer)، خشک کن کابینتی(Cabinet Dryer)، بستر سیال ارتعاشی (Vibro-Fluidized Bed Dryer) خشک کن خلاء(Vacuum Dryer)، خشک کن انجمادی(Freeze Dryer)، خشک کن درون عبوری(Through-flow Dryer) و … برای انواع محصولات کشاورزی، از جمله میوه جات، سبزیجات، گیاهان دارویی، دانه ها (دانه هندوانه، کدو، خربزه و…) بلال ذرت، گل محمدی و… جهت عقد قرارداد با شرکت ها، ارگان ها و اشخاص، آمادگی کامل را دارد.

جهت مشاهده اطلاعات شرکت در وبسایت پارک علم و فناوری خراسان روی این لینک کلیک کنید.

جهت مشاهده اطلاعات شرکت در وبسایت انجمن شرکت های دانش بنیان روی این لینک کلیک کنید.

دکتر حسین چاجی – مدیرعامل شرکت آژند فناور هیواد

مدرک دکتری تخصصی مکانیزاسیون کشاورزی گرایش انرژی در کشاورزی

عضو هیئت علمی مرکز تحقیقات، ترویج و آموزش کشاورزی خراسان رضوی

عضو انجمن شرکت های دانش بنیان خراسان رضوی

شماره تماس : 09155251078

ایمیل : hchaji53@gmail.com


مهندس جواد چاجی – مدیر فناوری اطلاعات

مدرک کارشناسی مهندسی کامپیوتر

شماره تماس : 09359690511

ایمیل : javadchaji@gmail.com

تماس با ما

آدرس : مشهد، روبروی پلیس راه طرق، دهکده فناوری و نوآوری کشاورزی و صنایع غذایی خراسان رضوی

azhand.fanavar

دکتر حسین چاجی

09155251078

مهندس جواد چاجی

09359690511

info@azhandfanavar.ir

@javadchaji71

پیام به ما

تمامی حقوق برای شرکت آژند فناور هیواد محفوظ است.